een nieuwe schoolnaam

“GO! basisschool Hertog Karel is een bekende naam in het Leuvense, maar de tijd was rijp voor een ronkende schoolnaam bij onze nieuwe visie. Een zoektocht waarbij we leerlingen, ouders, leerkrachten en participanten vroegen naar voorstellen die gekoppeld waren aan de pijlers kracht, verbinding en verbeelding.
Tot onze verbazing was de respons groot én erg creatief. Uit de lange waslijst selecteerden ons team, samen met de trajectbegeleider van Huis 11, 4 namen die er voor ons echt uitsprongen: ‘Beverburcht’, ‘Lab’Oh’, ‘Meer!’ en ‘Vlot!’. En een verkiezing van een nieuwe schoolnaam konden we natuurlijk niet zomaar laten passeren. We bundelden onze gezamenlijke kracht, verbinding en verbeelding en organiseerden een heuse verkiezing.
We ontwierpen echte oproepingsbrieven en Stad Leuven leende ons stemhokjes. De rode loper werd uitgerold en de opkomst was enorm. Zelfs @lalynn_wadera, schepen van onderwijs van Stad @leuven, kwam met veel overtuiging haar stem uitbrengen. Lokale zender ROB-tv legde alles vast op beeld.
De uitslag van de stemming was erg close. ‘Lab-Oh!’ haalde met amper 3 stemmen verschil de overwinning. En terecht, want deze naam past 100% bij onze visie. ‘Lab’ verwijst naar onze organisatievorm waarbij kinderen in labo’s met gemengde leeftijden werken. ‘Oh!’ staat voor de verbeelding en verwondering waarin de kinderen worden ondergedompeld.
In een volgende stap ontwikkelen we een gepast logo en starten we met de promocampagne.
GO! Basisschool Lab’Oh! is geboren. Wij dromen met onze ogen open. En jij?”

Reactie plaatsen

Reacties

Er zijn geen reacties geplaatst.